Zwiedzanie Krakowa w wielu językach

Licencjonowani przewodnicy po Krakowie

Wycieczki indywidualne i grupowe

Obsługa firm i grup szkolnych

Jesteś tutaj: Strona główna O nas

O nas

Jesteśmy prężnie działająca agencją turystyczną z Krakowa. Posiadamy bogate doświadczenie w branży turystycznej, co sprawia że naszym turystom możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

Współpracujemy jedynie z licencjonowanymi przewodnikami miejskimi i pilotami wycieczek. Na swoim koncie mamy obsługę ponad stu firm z Polski i z zagranicy.

Organizujemy wycieczki i pobyt w Krakowie dla szkół, szkolnictwa wyższego, instytucji, zakładów pracy, stowarzyszeń i wielu innych. Wielokrotnie mieliśmy okazję organizacji zwiedzania Krakowa dla grup mieszanych z programów Unii Europejskiej: Socrates i Erazmus.

Jesteśmy otwarci na oczekiwania naszych klientów, pomagamy dopasować plan wycieczki do oczekiwań grupy, pory roku, wieku i zainteresowań oraz wielu innych czynników, tak aby pobyt w naszym mieście był niezapomnianym przeżyciem.

Oferujemy zwiedzanie Krakowa i okolic we wszystkich językach. Nie ograniczamy naszej oferty jedynie do języków europejskich. Nasza oferta zawiera kompleksową obsługę grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych. Współpracujemy z szeroką gamą obiektów noclegowych, punktów gastronomicznych oraz firm przewozowych.

Posiadamy licencję organizatora turystki i agenta turystycznego oraz niezbędne ubezpieczenie zawodowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i życzymy udanego pobytu w Krakowie.

Joanna Struska – właścicielka Agencji Turystycznej Golden Poland

Certyfikat: Podziemia Rynku

Certyfikat: Podziemia Rynku

Certyfikat: Fabryka Schindlera

Certyfikat:
Fabryka Schindlera

Kontakt / Rezerwacje


telefony:
+48 885 540 555
12 357 80 90

e-mail:

kontakt@przewodnikpokrakowie.eu

Pełne dane w zakładce 'Kontakt'


Zwiedzanie Krakowa

Noclegi dla grup

Wyżywienie dla grup

Nasi klienci - zobacz